Mēs piedāvājam:

↑ Atgriezties


Dejošana – tā nav tikai mūzika un soļi. Tā ietver sevī daudz vairāk. Dejošana ir vairāku lietu kombināciju  fiziskās aktivitātes, sabiedrība un garīgais baudījums. Dejojot Tev ir iespēja pilnveidot dzīvi vairākās jomās: Veselība, Pašpārliecinātība, Pašizpausme, Komunikācija, Atpūta un Baudījums.

Veselība: Dejojot cilvēkam uzlabojas sirds un asinsvadu sistēma, palielinās muskuļu tonuss un tiek sadedzinātas kalorijas. Šāda veida aktivitāte palielina arī ķermeņa elastību, izturību, spēku un līdzsvaru. Bieži olimpisko spēļu dalībnieki dejošanu iekļauj savā treniņprogrammā, lai uzlabotu savu kontroli pār ātrumu un veiklību. Dejošana ir fantastiska fiziskā aktivitāte un "Balles deju klubs Valmiera" piedāvā regulāras deju apmācības lieliskā atmosfērā.

Pašpārliecinātība: Pēc rūpīgām deju apmācībām, ikvienam dejotājam sāk palielināties pašapziņa un spēja justies pārliecinoši dažādos saviesīgos pasākumos. Iemācoties dejot, mainās uztvere, palielinās radošums, uzlabojas motivācija, enerģija... Pārliecība par dejotprasmi pozitīvi iespaidos arī citus ikdienas dzīves aspektus.

Pašizpausme: Deja sniedz veidu kā caur sava ķermeņa kustībām izteikt savas emocijas, jūtas. Dejošana izceļ, uzlabo un stiprina spēju izpausties arī ārpus deju nodarbībām vai saviesīgiem pasākumiem.

Komunikācija: Deju nodarbības ir arī labs veids kā satikt un iegūt jaunus draugus, iepazīties ar dažādiem cilvēkiem. Deju nodarbības ir ideāls veids kā pāriem no jauna atklāt romantiku, nostiprināt savas attiecības – dejošana ir ceļš uz mīlestību.

Atpūta: Mūsdienu straujajā pasaulē mēs dažkārt aizmirstam veltīt laiku pašiem sev. Dejošana nodrošina patīkamu veidu kā aizbēgt no ikdienas rutīnas, atpūsties, mazināt stresu un pievērsties sev.

Baudījums: Dejošana ir lielisks veids kā ikdienai piešķilt prieka dzirksti. Lai gan mācoties dejot nepieciešama koncentrēšanās un centība, jums apkārt būs radoši un jautri cilvēki, kas padarīs deju apgūšanu patīkamu un baudāmu. Pievienojies mūsu klubam un baudīsim deju kopā!