Tev noderēs

↑ Atgriezties


Duša

Pirms deju stundas vai balles pieņemt dušu vai vannu ir obligāta prasība. Ja Jums ir netīrs darbs, ir nepieciešama duša pēc darba. Jūs paši un an visi citi jutīsities labāk. Pozitīvi būs arī ja rūpīgi noskūsieties un saķemmēsiet matus. Lūdzu nomazgājiet rokas pēc tualetes lietošanas, kā arī tad, ja Jūsu bērni ir saaukstējušies, utt.

Dezodorants

Pirms ejat uz dejām vai deju nodarbību, ir nepieciešams lietot dezodorantu, pat tad, ja tas nesaskan ar Jūsu pārliecību, ticību vai audzināšanu. Jūsu dabiskā smarža var likties pievilcīga dažiem pretējā dzimuma pārstāvjiem, bet lielākā daļa uzskatīs Jūs par jocīgu, un brīdinās pārējos, ka Jūs nelabi ožat. Jums pašam var patikt Jūsu smarža, bet varat būt droši, ka citiem tā nepatiks. (Protams, dažreiz var notikt negadījumi. Bet ja Jūs nelabi odīsiet vienmēr?) Ļoti laba doma ir glabāt dezodorantu Jūsu auto cimdu nodalījumā.

Odekolons/Smaržas

Tos lietot lielāko tiesu ir ļoti jauki, taču tā nav obligāta prasība. Ja Jūs tos lietojat, lūdzu, saprotiet, ka ne visiem patīk visas smaržas... (Jūsu smarža var viņam/viņai atgādināt bijušā vīra vai sievas smaržu (Ha-ha!) Smaržas jālieto atturīgi, nekad ne pārlieku daudz.

Sviedri

Ja Jūs dejojot stipri svīstat, ir labi ņemt līdz tīru roku dvieli, ar ko noslaucīt sviedrus starp dejām. Ja šāda dvieļa nav, lietojiet tualetes ūdens krānu un papīra dvieļus. Daži dejotāji ņem līdz vienu vai pat divus liekus kreklus un pārvelk tos deju vakara laikā. Kokvilnas krekli labi uzsūc mitrumu un tiem nav tik nepatīkami pieskarties, līdz tie tiešām kļūst pavisam slapji. Nevalkājiet bezpiedurkņu krekliņus un topus!

Ēdieni, košļājamā gumija

No ēdieniem, kuros ir sīpoli un/vai ķiploki, visu dienu ir loti jāizvairās, ja vakarā ir dejas vai deju nodarbība. Jūs paši to smaku varat nejust, bet citi var, pat lielā attālumā. Restorānos, kur notiek dejas, uzmanieties, ko Jūs ēdat! Labi palīdz elpas atsvaidzinātāji. Pārbaudiet, vai kaut kas no ēdiena nav ieķēries zobos, tas var būt ļoti mulsinoši. Pamatīga pieēšanās vai pārēšanās var Jūs dejojot padarīt nelaimīgu.

Košļājamās gumijas lietošana deju starplaikos ir OK, ja vien Jūs tajā laikā nesarunājaties un negremojat kā govs. Dejojot to nevajadzētu darīt, jo tā tomēr ir dziļi intīma higiēniska procedūra.

Saaukstēšanās/gripa

Ja Jūs esat slims, palieciet mājās! Pārējie droši vien gripu jau ir izbaudījuši un nevēlas to pārslimot vēlreiz.

Rotas lietas

Nenēsājiet dārgas rotas lietas, jo tās var viegli pazust. Jāpiezīmē, ka dejās vispār nav vēlams nēsāt daudz rotas lietu. Nav ieteicams nēsāt auskarus – riņķus (tajos kāds dejotājs var netīšām dejas laikā trāpīt ar pirkstiem un savainot Jūsu ausi), asus gredzenus (partneris var uz tiem savainot pirkstus). Nav vēlams nēsāt pārāk daudzus gredzenus un rokassprādzes, lai nekļūtu par grabošu rotaslietu izstādi.